Informace

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

SAMSUNG GALAXY A6 GOLD 32GB Zväčšiť

SAMSUNG GALAXY A6 - A600F zlatý

Nový produkt

Galaxy A6 vás už na prvý pohľad zaujme svojím Infinity displejom s pomerom strán 18,5:9. Telefón je vybavený rozsiahlou a takmer bezrámovou Super AMOLED obrazovkou, na ktorej uvidíte tie najjemnejšie detaily, vysoký kontrast a skutočne živé farby.

Viac detailov

Pozor: Posledné kusy na sklade!

178,00 €

Detaily


 

galaxy a6

Nekonečná radosť zo sledovania

Galaxy A6 okamžite upúta vašu pozornosť svojou Infinity obrazovkou s pomerom strán 18,5 : 9. Smartfón A6 je vybavený širokým Super AMOLED displejom takmer bez rámikov, na ktorom uvidíte každučký detail vo vysokom kontraste a dokonalých živých farbách. Pri každom pohľade na obrazovku sa nechajte pohltiť strhujúcim a ničím nerušeným zážitkom.

galaxy a6

Tri úrovne jasu

Rozjasnite vaše fotografie k dokonalosti. Predná kamera Galaxy A6 vám umožňuje zvoliť si z troch stupňov intenzity blesku. Vaše zábery tak budú vždy dokonalo osvetlené a kvalitné vo dne i v noci. Dostatočné osvetlenie dosiahnete bez ohľadu na to, kedy a kde fotografujete. O vysokú kvalitu snímok sa postará 16 Mpx predný fotoaparát so svetelnou clonou f/1.9.

galaxy a6

Fantázia bez obmedzení

Vložte do svojich záberov kreativitu a jedinečnosť. Telefón Galaxy A6 je pripravený podporiť vašu fantáziu a ozvláštniť každý záber osobitým prvkom. Rozličné filtre, niekoľko režimov a zábavné nálepky vám prinesú radosť do života. Okrem toho dokáže nová Galaxy A6 vaše fotky inteligentne usporiadať a triediť či vytvoriť príbeh z fotografií. Potom sa už môžete o svoje jedinečné chvíle veľmi jednoducho podeliť so svojimi priateľmi a blízkymi.

galaxy a6

Inteligentná aktivácia Wi-Fi

Neustále vypínanie a zapínanie Wi-Fi je už minulosťou. Galaxy A6 si dokáže zapamätať všetky lokality, na ktorých sa pravidelne pripájate a keď sa tam opäť objavíte telefón automaticky aktivuje Wi-Fi pripojenie. Ušetríte si tak náklady spojené so spotrebou mobilných dát a vychutnáte si tak nerušenú konektivitu.

galaxy a6

Dual Messenger

Inteligentná funkcia Dual Messenger vám umožňuje prehľadne oddeliť súkromné správy od tých pracovných. Jednoducho dokážete používať dva odlišné účty komunikačných aplikácií súčasne a pritom vám budú dostupné priamo z displeja telefónu. Oddeľte svoje súkromné správy od tých pracovných. S inteligentnou funkciou Dual Messenger dokážete jednoducho spustiť a používať dva rôzne účty komunikačných aplikácií súčasne. Všetko budete mať pritom stále jednoducho dostupné priamo z displeja telefónu.

galaxy a6

Dostatok miesta pre všetko dôležité

Všetky podstatné súbory, fotografie či videá môžete mať vždy pri sebe. Pamäť Galaxy A6 dokážete použitím micro SD karty rozšíriť maximálne o 256 GB.

Praktický multitasking

Funkcia App Pair dokáže displej vášho Galaxy A6 dômyselne rozdeliť na 2 polovice a efektívne tak sprístupniť dve aplikácie súčasne. Pokojne sa tak počas sledovania obľúbených videí môžete venovať priateľom na chate.

galaxy a6
galaxy a6

Spozná vašu tvár

Váš jediný pohľad na Galaxy A6 postačí na jeho odomknutie. Technológia rozpoznania tváre vás okamžite identifikuje a sprístupní obsah telefónu. Nemusíte sa obávať o svoje súkromie, nakoľko je táto technológia istotou, že sa k obsahu telefónu nedostane žiadna nepovolená osoba.

Zabezpečenie odtlačkom prsta

Spoznajte jednoduchý prístup k vášmu telefónu, ktorý je zároveň zárukou bezpečnosti. Telefón Galaxy A6 je vybavený čítačkou odtlačku prsta, ktorá vám okrem odomykania mobilu umožní využívať ju pri prihlasovaní na webové stránky alebo vstup do aplikácií.

Dokumenty v bezpečí

Okrem toho máte možnosť zabezpečiť tie najdôležitejšie dáta využitím funkcie Zabezpečený priečinok. Prístup k týmto súborom si vyžaduje ďalšiu autentifikáciu.

galaxy a6
galaxy a6

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook