Informace

Výrobcovia

Najpredávanejšie produkty

Apple iPad 2020 32GB Wi-Fi Space Gray MYL92FD/A

21200326

Nový produkt

V kompaktnom a ľahkom tablete od obľúbenej americkej spoločnosti na vás čaká viac zábavy, než by ste čakali. Aj práca či učenie vás s novým iPadom bude baviť ako nikdy predtým.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

347,50 € s DPH

347.5 € bez DPH

Detaily

Malý prístroj s veľkými možnosťami

Svoj iPad môžete v priebehu chvíľky premeniť na plnohodnotný notebook - stačí pripojiť klávesnicu a myš. Tak môžete pracovať odkiaľkoľvek bez nutnosti brať si so sebou ťažký počítač. A keď budete mať všetko hotové, využijete veľkú obrazovku s perfektným rozlíšením na sledovanie filmov, komunikáciu s priateľmi alebo na hranie hier. 
Malý prístroj s veľkými možnosťami

Apple Pencil

Nielenže sa iPad 2020 dokáže premeniť na notebook, ale vie napodobniť aj papier. S inteligentnou ceruzkou Apple Pencil sa môžete podpísať, zapísať si poznámky hneď, ako vám napadnú, alebo si skrátiť jazdu autobusom kreslením. So všetkým môžete ďalej pracovať a upravovať k vašej maximálnej spokojnosti. Tablet podporuje ceruzku 1. generácie, ktorú je potrebné dokúpiť.
Apple Pencil

Neobmedzený výber aplikácií

Elektronický obchod App Store vám ponúka takmer nekonečné množstvo aplikácií, s ktorými bude každý deň jednoduchší a zábavnejší. Či už sa chcete naučiť cudzí jazyk, alebo sa potrebujete zlepšiť v geometrii, v App Store nájdete všetko, čo potrebujete. A s rozšírenou realitou premeníte aj ten najnudnejší predmet na zábavné učenie.
Neobmedzený výber aplikácií

Poteší všetkých hráčov

Každý hráč ocení možnosť používať iPad ako prenosnú hernú konzolu. Rozumie si s ovládačom pre Xbox, PlayStation DualShock aj MFi ovládačmi. Na výkonný procesor A12 Bionic sa môžete spoľahnúť - ani v tých najnáročnejších okamihoch vás nesklame a pomôže vám prebojovať sa k víťazstvu.
Poteší všetkých hráčov

Tvorba videí

Zahrajte sa na režiséra a pustite sa do nakrúcania vlastných filmových trhákov. Natočený materiál môžete upravovať priamo v iPade. Veľká obrazovka, jednoduché zdieľanie a strojové učenie strihanie ešte zjednodušia a urýchlia. Zadný 8 Mpx fotoaparát a FaceTime HD kamera už čakajú na svoje využitie.
Tvorba videí

Všade s vami

Nemusíte premýšľať, či vám iPad zaberie príliš miesta. Ľahké a tenké zariadenie s až desaťhodinovou výdržou batérie zaistí, že sa na svojich cestách určite nebudete nudiť. Môžete sa pripojiť k Wi-Fi a stiahnuť si ďalší diel seriálu alebo napríklad zdieľať fotky z vašich dobrodružstiev.
Všade s vami

Lepší a bezpečnejší

Operačný systém iPadOS posúva hranice iPadu ešte o niečo ďalej. Vývojári v Apple pre vás pripravili niekoľko vylepšení: napríklad nový spôsob zapisovania poznámok alebo kompaktnejšie rozhranie. Samozrejmosťou je maximálna ochrana vašich dát a všetkých informácií, ktoré do iPadu zadáte.
Lepší a bezpečnejší

Pre všetkých

Či už má používateľ špecifické zrakové, sluchové, študijné alebo motorické požiadavky, Apple iPad vyjde všetkým v ústrety. Napríklad FaceTime dokáže rozpoznať a zvýrazniť znakovú reč vo videu tak, aby účastníkom konverzácie nič neutieklo.
Pre všetkých

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode

18 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook